Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Czołem

Czołem

Postprzez Robert » Cz cze 22, 2017 13:54

Sięgając w myślach wstecz czasu oraz patrząc w niebo myślę o nieskończoności co powoduje, że dopuszczam istnienie Boga. Luteranizm wydaje mi się być najbardziej zdroworozsądkową i uczciwą religią. Szczerze, to zapisałem się na to forum po to, aby poznać Was, jak wypowiadacie się, jak rozumujecie.
Robert
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn cze 19, 2017 07:39
wyznanie: inne
  

Re: Czołem

Postprzez Elżbieta » Cz cze 22, 2017 17:16

Witaj na naszym forum, życzę owocnego poznawania :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Czołem

Postprzez Maksymilian » Cz cze 22, 2017 18:06

Szukaj Boga, szukaj Chrystusa, On jest sprawiedliwy, my ludzie jesteśmy grzeszni i marni.
Witamy!
Maksymilian
 
  

Re: Czołem

Postprzez Aleksander » Cz paź 12, 2017 21:18

Win32 napisał(a):Pastorze Aleksandrze,
do czasu Twojej do mnie odpowiedzi uważałem Cię za człowieka szczerego i uczciwego,potrafiącego rozsądzać konflikty według
sprawiedliwości. Nadal szanuję Cię za Twoją wiedzę teologiczną i umiejętność jej przekazania. Niestety odczuwam to boleśnie,że Ty oraz moderatorka potraktowaliście mnie z zastosowaniem podwójnych standardów, wg których innym można więcej, mnie zaś się prześladuje. Kompletnym niezrozumieniem
przez Ciebie jest Pastorze moja uwaga zwrócona do Grzegorza,ażeby nie pouczał mnie w sposób obraźliwy. Jeśli Ty bowiem moją odpowiedź nazywasz "atakiem personalnym", to jest to całkiem odwrotnie. To mnie zaatakowano! Spróbuj to zrozumieć, czy jesteś w stanie to uczynić??
Odnośnie moderatorki,nie będę się już wypowiadał, poczęstowała mnie bowiem obfitą porcją hipokryzji i złej woli.
W związku z powyższym, nasze drogi się rozchodzą definitywnie, nie widzę tu dla siebie miejsca. Skasowałem wszystkie swoje posty - owoc dwuletniej pracy.Żałuję,że straciłem wiele czasu dla projektu,który jest nieproduktywny w Waszym wydaniu.Ale cieszę się również,że poznałem kilkoro nowych przyjaciół,których serdecznie pozdrawiam i pozostaję w kontakcie prywatnym : Zofię, Herberta, Jonaha, Wiśnię.
Wobec powyższego proszę Pastorze o natychmiastowe zamknięcie mojego konta oraz skasowanie wszystkich moich postów w wątkach przez Was wcześniej zamkniętych.
Win32


Przede wszystkim chciałbym Ciebie, Win32, zapewnić, że decyzja o usunięcie twoich postów nastąpiła po przedyskutowaniu. Zanim też to uczyniliśmy, napisałem do Ciebie prywatnie 2 wiadomości. Szkoda, że nie odpisałeś do mnie prywatnie na drugą. Celem, naszej reakcji było naprawienie niewłaściwych, zbyt osobisto wyrażonych pretensji względem innego uczestnika. Bardzo mi przykro, że odebrałeś moją decyzję jako niesprawiedliwość względem Ciebie. W przeszłości wiele wartościowych dyskusji kończyło się takimi właśnie pretensjami osobistymi jedni do drugich. Postanowiliśmy, że będziemy ucinać takie posty najszybciej jak to jest możliwe. Zawsze tak jest, i tak będzie, że niektórych dotyka głębiej. Dlatego tak ważne jest nie brać naszych reakcji zbyt osobiście, lecz z dystansem. Naszym celem nie jest atak osobisty.
Bardzo ceniłem twoje wpisy. Proszę przemyśleć jeszcze raz i pozostać na forum. Jeśli jednak w tej chwili jest to trudne, to może za jakiś czas dołączyć do forum ponownie.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Ostatnio edytowano Cz paź 12, 2017 22:00 przez Aleksander, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Aleksander
 
Posty: 1655
Dołączył(a): Cz sie 19, 2010 09:30
wyznanie: Luteranin
dyplomy: 3
  

Re: Czołem

Postprzez Elżbieta » Cz paź 12, 2017 21:55

Win, nie wiem dlaczego czujesz się tu tak bardzo prześladowany, zwróć uwagę na to, że na swoim koncie nie masz i nie miałeś żadnego ostrzeżenia. Sądzę, że jednak nie powinieneś się tak ciężko obrażać.
Jednak Twoja wola, jeżeli nadal nie chcesz zostać, to przypominam, że masz do namysłu 48 godzin.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości