Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Powitanie

Powitanie

Postprzez Agnieszka » Cz maja 28, 2015 17:50

Dzień dobry,
Nazywam się Agnieszka. Pochodzę z Bielska, mieszkam w Warszawie. Od okresu dojrzewania rozważam konwersję. Teraz, gdy stoi przede mną wprowadzenie dziecka do Kościoła, mam już pewność, które drzwi do niego chcę wybrać. Moja wizja relacji Boga i człowieka bardzo wcześnie ukształtowała się w zgodzie z nauką KEA. Jest we mnie dużo radości i niecierpliwosci w oczekiwaniu na potwierdzenie tego, kim naprawdę jestem:) Z wdzięcznością przyjmę wszystkie wskazówki np dotyczące lektur dla malucha wprowadzajacych w duchowosc luteranska. Dziękuję i pozdrawiam!
Agnieszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): N maja 17, 2015 13:13
wyznanie: KRK-przygotowania do konwersji
  

Re: Powitanie

Postprzez Elżbieta » Cz maja 28, 2015 19:06

Serdecznie witam na naszym forum. Mam nadzieję, ze tu znajdziesz chociaż trochę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Jeżeli chodzi o lektury dla dziecka, to proponuję skontaktować się z księdzem z Twojej przyszłej parafii. Oczywiście pierwsze kroki powinnaś właśnie skierować do księdza, który Tobą właściwie pokieruje.
Jeszcze raz serdecznie witam i życzę Bożego prowadzenia w dalszym życiu
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  


Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości