Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Grzegorz » Śr mar 11, 2015 20:34

Spoko, też nie przepadam za zarazą lewacką.
Avatar użytkownika
Grzegorz
 
Posty: 1120
Dołączył(a): Śr wrz 11, 2013 20:48
Lokalizacja: Warszawa
wyznanie: KEA
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Jacek » Śr mar 11, 2015 23:09

No coz. Poprostu porównałem odwagę niektórych tu piszących z internautami ze stron luteranskich zachodnich, gdzie kazdy wypowiada sie pod swoim nazwiskiem i danymi personalnymi, czyli bezposrednio bierze odpowiedzialnosc za swoje wypowiedzi. Owszem- regulamin strony zakłada nieujawnianie swoich danych personalnych, ale uwazam ze jesli sie jest czlowiekiem honoru i odwagi to powinno sie ujawnic swoje dane personalne. Ja na FB powyrzucałem wszystkich z kregow znajmomych, ktorzy nie podpisywali sie faktycznym swoim nazwiskiem i imieniem a dotyczylo to akurat w 100 % ludzie z Polski ,z zagranicy nikt tak nie postepuje. Trudno jest mi powaznie dyskutowac z osobami ktore z niewiadomych przyczyn. chyba ze poszukiwany przestepca, ukrywac sie pod psedudonimami i to dosc dziwacznymi jak chociazby pod literka B. Strona powinna takze pomoc w ksztaltowaniu odwagi cywilnej, bo jesli ktos sie ukrywa pod psedunimem czyli się boi aby czasami ktos z jego rodziny np. katolickiej nie zobaczył ze bierze aktywny udział na stronie Protestanckiej bo co by dopiero mamusia i tatus powiedzieli ? :D Sam widzisz Drogi Tomaszu,ze w Polsce nic z takimi ludzmi nie zdzialasz, ktorzy boja sie wlasnego cienia. Ja przykładowo mam odwage na FB wypowiadac swoje poglądy pod swoim nazwiskiem i imieniem i brac za nie odpowiedzialnośc publiczną, ale do tego potrzebny jest pewien rodzaj charakteru
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Elżbieta » Śr mar 11, 2015 23:17

Jacku, przestań. To co jest na Zachodzie to jest na Zachodzie, a tu jest Polska i regulamin forum pozwala na pisanie pod pseudonimem. Skończ więc tą jałową dyskusję i przestań napadać na piszących.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Jacek » Śr mar 11, 2015 23:32

Wiem ze tu jest Polska. Wiec wcale sie nie dziwie takiemu postepowaniu
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Elżbieta » Śr mar 11, 2015 23:37

Jeżeli wiesz, że tu jest Polska, to łaskawie zastosuj się do obyczajów tu panujących.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez B! » Cz mar 12, 2015 11:00

muszę przyznać że to jest ten moment kiedy mimo iż porównana do "lepszych" internautów luteran ze stron zachodnich, czy też w końcu do osoby Jacka - mimo wszystko, uświadamiam sobie jak wielką wartość ma moje Polskie pochodzenie oraz zamieszkanie.

Trudno jest mi dyskutować z osobami które przejawiają antypolskie nastawienia, a za przykład bycia lepszym, odważniejszym, mało tego - nawet bardziej honorowym podają takie przykłady jak... głoszenie swoich poglądów na FB!? - dlatego KOŃCZĘ ten wątek.

B!
B!
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz mar 05, 2015 12:06
wyznanie: chrześcijanin - narazie tyle
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez B! » Cz cze 16, 2016 06:19

Chyba coś się komuś pomyliło....???
B!
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz mar 05, 2015 12:06
wyznanie: chrześcijanin - narazie tyle
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Herbert » Cz cze 16, 2016 08:28

B! napisał(a):Chyba coś się komuś pomyliło....???

Obawiam sie, ze to byl swiadomy atak jakiegos "smieciarza" - spodziewalem sie tego juz od jakiegos czasu...
Herbert
 
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Elżbieta » Cz cze 16, 2016 08:38

Już robię porządek z tym śmieciarzem.
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Protestantyzm nigdy nie był mi obcy.

Postprzez Herbert » Cz cze 16, 2016 08:57

Elżbieta napisał(a):Już robię porządek z tym śmieciarzem.

Dzięki!
Herbert
 
  

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości