Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony. Korzystają z nich również firmy reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj

Witam

Witam

Postprzez Maris » N wrz 23, 2012 14:28

Nazywam sie Mariusz,mieszkam w Lubaniu na w polskiej czesci Gornych Luzyc,z pochodznie Litwin,choc juz urodzony w Polsce.Zaintersowany miedzy innymi teologia.Uczesczam na nabozesnstwa parafii Niezaleznego Ewangelicko-Lutearnskiego Koscila SELK w Goerlitz-mozna mnie okreslic jako przygotowojujacego sie do konwersji.
Zgadzan sie tymi,ktorzy okreslaja sie jako staroluteranscy,katoliccy i sakramentalni.
Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco.
Maris
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 16:20
Lokalizacja: Luban-Gorne Luzyce
wyznanie: SELK
  

Re: Witam

Postprzez Elżbieta » N wrz 23, 2012 15:10

Witaj Mariuszu :) Ponieważ mieszkasz w Lubaniu, to z pewnością zetknąłeś się z ks, Królewiczem - pozdrów go ode mnie :P i spytaj, czy przypadkiem o mnie nie zapomniał :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Jacek » N wrz 23, 2012 15:39

Witam Ciebie serdecznie Maris, jako przyszlego konwertyte do SELK, albowiem sluszny kierunek obrales, i mysle ze wraz z nami , przyczynisz sie do powstania organizacji staroluteranskiej o charakterze konserwatywnym w Polsce.
Jacek
 
Posty: 3013
Dołączył(a): So sie 11, 2012 21:32
wyznanie: Lutherska Missionsprovinsen i
dyplomy: 1
  

Re: Witam

Postprzez Tomasz » N wrz 23, 2012 21:22

Również witam serdecznie :) Jest nam niezmiernie miło gościć przyszłego wiernego SELK i parafii w Goerlitz. Pozdrów proboszcza ks. Gerta Keltera z którym nawiązaliśmy kiedyś kontakt.
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Maris » N wrz 23, 2012 21:37

Tomasz napisał(a):Również witam serdecznie :) Jest nam niezmiernie miło gościć przyszłego wiernego SELK i parafii w Goerlitz. Pozdrów proboszcza ks. Gerta Keltera z którym nawiązaliśmy kiedyś kontakt.


Pozdrowie bardzo chetnie :) :) :) .Pozdrowienia dla Zaglebia,kiedys mowiono Czerwonego Zaglebia;-).Nie wiem czy tendencja dalej sie utzrymuje :?:
Maris
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 16:20
Lokalizacja: Luban-Gorne Luzyce
wyznanie: SELK
  

Re: Witam

Postprzez Maris » N wrz 23, 2012 21:37

Elżbieta napisał(a):Witaj Mariuszu :) Ponieważ mieszkasz w Lubaniu, to z pewnością zetknąłeś się z ks, Królewiczem - pozdrów go ode mnie :P i spytaj, czy przypadkiem o mnie nie zapomniał :)

Jezeli nadarzy sie okazja,chetnie...
Maris
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 16:20
Lokalizacja: Luban-Gorne Luzyce
wyznanie: SELK
  

Re: Witam

Postprzez Tomasz » Śr paź 03, 2012 20:11

Pozdrowienia dla Zaglebia,kiedys mowiono Czerwonego Zaglebia;-).Nie wiem czy tendencja dalej sie utzrymuje


Przepraszam, że nie odpowiedziałem i później mi uciekło.

Czy Zagłębie jest "mocno czerwone" - nie wiem. Nie angażuje się w politykę. Na Zagłębiu wielu ludzi odnosi się z sentymentem do czasów "gierkowskich" bowiem wtedy nastąpił największy rozwój regionu. To jednak temat na szerszą dyskusję i raczej nie w ramach tego forum :wink:
Avatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 3045
Obrazki: 67
Dołączył(a): So mar 20, 2010 23:01
Lokalizacja: Sosnowiec
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Kazimierz » Cz paź 04, 2012 13:20

Ja również witam serdecznie.To jest superowe forum na temat pogłębienia wiary w Boga.
Kazimierz
 
Posty: 142
Dołączył(a): Pn sie 13, 2012 11:37
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Re: Witam

Postprzez Maris » N gru 02, 2012 23:13

Pragne powiadomic,ze od dzisiaj ,to jest 2.12.2012 jestem formalnie przyjety do SELK-Niezaleznego Koscola Ewangelicko-Luteranskiego(w Niemczech).
Maris
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 19, 2012 16:20
Lokalizacja: Luban-Gorne Luzyce
wyznanie: SELK
  

Re: Witam

Postprzez Elżbieta » N gru 02, 2012 23:21

Przyjmij moje gratulacje :)
Avatar użytkownika
Elżbieta
Moderator
 
Posty: 3699
Obrazki: 46
Dołączył(a): N mar 21, 2010 00:27
Lokalizacja: Legnica
wyznanie: ewangelicko-augsburskie
  

Następna strona

Powrót do Przedstawmy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości